Planowanie bloku silnika w Poznaniu

 

Planowanie bloku jest niczym innym, jak działaniem polegającym na wyrównaniu powierzchni bloku, która bezpośrednio styka się z głowicą. Jest to niezwykle opłacalne w przypadku żeliwnych modeli bądź tych posiadających żeliwne tuleje. Klienci często ze względu na kwestie finansowe bądź pewność co do stanu swojego silnika decydują się na jego naprawę bądź regenerację. Pozwala to na dalszą eksploatację sprawdzonej części bez ryzyka, że zakupiony element nie będzie tak sprawny jak poprzedni, bądź wcale nie będzie nadawał się do użytku. Przeprowadzenie planowania bloku silnika jest również zalecane w sytuacji, gdy były wymieniane tuleje.

Przebieg procesu planowania bloku silnika

Przed rozpoczęciem procesu planowania bloku silnika należy odpowiednio wyczyścić powierzchnię. Są do tego stosowane specjalne narzędzia, które pod wpływem prędkości oraz odpowiedniego materiału poradzą sobie z przygotowaniem nawierzchni pod planowanie. Umieszczenie danego elementu pod specjalnym urządzeniem, poprzedzając to dokładnymi pomiarami i obliczeniami, pozwoli uzyskać satysfakcjonujący efekt. Jest to jednak dość złożona czynność, która przeprowadzona musi być pod bacznym okiem specjalisty z użyciem profesjonalnych narzędzi. Stała kontrola wartości na zegarze pozwala na uzyskanie niemal chirurgicznej precyzji.

Planowanie bloku silnika – cena (Poznań)

Cena usługi planowania bloku silnika jest zależna przede wszystkim od tego, jaki jest to blok. Kwestia liczby cylindrów może być tutaj decydująca. Planowanie bloku jest z pewnością wydatkiem o wiele mniejszym niż kupno innego, nawet używanego silnika. To usługa w korzystnej cenie, szczególnie biorąc pod uwagę korzyści, jakie można dzięki niej osiągnąć.

Doświadczona firma z tradycją

Jesteśmy doświadczonym zespołem fachowców, który tworzy firmę MechLab.
Działalność firmy na rynku sięga roku 1954. Lata funkcjonowania pozwoliły nam zdobyć cenne doświadczenie, a także stać się specjalistami w branży metalowej i samochodowej. Kwestie, które w trakcie realizowania usług dla klientów są dla nas najistotniejsze, to: jakość, kompletność i terminowość. Wiele lat funkcjonowania na rynku sprawiło, że posiadamy doskonałe rozeznanie co do zapotrzebowania na usługi wśród klientów.