Warsztat Mechaniki Pojazdowej
Regeneracja tylnych belek zawieszenia
Regeneracja głowic silnikowych
Produkcja łańcuchów technicznych

Warsztat mechaniki precyzyjnej MechLab to motoryzacyjne korzenie grupy LABIJAK. Warsztat ten powstał w 1954 roku zaczynając od produkcji łańcuchów technicznych, kół łańcuchowych, sprężyn i elementów mechanicznych dla przemysłu. Ponad 60 lat doświadczenia w tej branży to najlepsza rekomendacja naszej firmy. Oferujemy łańcuchy wykonane z najlepszych materiałów i przy wykorzystaniu nowoczesnej technologii.

Naprawa tylnej belki zawieszenia

Wykonujemy fachowe naprawy i regenerację tylnej belki zawieszenia. Specjalizujemy się w naprawie zawieszeń pojazdów grupy PSA. Realizujemy wymianę łożysk, czopów, wahaczy i poduszek.

Regeneracja i naprawa głowic silnikowych

Oferujemy kompleksową naprawę wszystkich typów głowic, szlif cylindrów, regenerację korbowodów, planowanie głowic, szlifowanie zaworów, regenerację bloku silnika w samochodach osobowych, dostawczych, motocyklach, wózkach widłowych, maszynach rolniczych oraz innych urządzeniach. Dysponujemy nowoczesnymi, wysokiej jakości narzędziami. 

Regeneracja i naprawa amortyzatorów

Zajmujemy się naprawą i regeneracją amortyzatorów hydraulicznych do wszystkich typów samochodów. Amortyzatory po naszej naprawie nie odbiegają parametrami od amortyzatora nowego.

KONTAKT

  • 61-111 Poznań
    ul. Rakoniewicka 16
  • biuro@labijak.pl
  • poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00