NOTA PRAWNA

Prosto i krótko – bez zbędnego żargonu prawniczego. Musisz jedynie pamiętać, że korzystanie z naszej strony oznacza akceptację kilku warunków wymienionych poniżej:

Nasza strona może używać plików cookies. Nie jesteśmy zainteresowani zbieraniem informacji o naszych klientach, ale niektóre skrypty, które wykorzystane zostały do budowy tej strony mogą z takich plików korzystać (jak np. Google Analytics albo Facebook).

Jako autoryzowany dystrybutor i autoryzowana stacja obsługi jesteśmy umocowani do wykorzystywania zastrzeżonych znaków towarowych marek, które reprezentujemy jak i informacji produktowych i handlowych. Niektóre elementy tej strony są własnością podmiotów trzecich i są chronione prawami autorskimi należącymi do tych podmiotów.

Publikowane przez nas fotografie naszych pojazdów demonstracyjnych, ekspozycyjnych oraz samochodów używanych są naszą własnością i nie mogą być w jakikolwiek sposób wykorzystywane bez naszej zgody i wiedzy.

Szanujemy Twoją prywatność. Jeżeli podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej prosimy Ciebie o podanie Twoich danych takich jak adres mailowy lub numer telefonu, to nie sprzedajemy go żadnym innym podmiotom. Udostępnione przez odwiedzających dane wykorzystujemy wyłącznie do celów przekazania naszej oferty.

Czasami na naszych stronach publikujemy odnośniki do innych stron. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści umieszczone na obcych stronach internetowych.

Prezentowane treści mają wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumienia prawa.

Właścicielem tej strony internetowej są podmioty:

·  Labijak Auto Lama Sp. z o. o., Złotniki, ul. Obornicka 4, 62-002 Suchy Las

Zastrzegamy sobie możliwość modyfikacji powyższych informacji oraz regulaminu w dowolnym momencie poprzez aktualizacje zawartości tej strony.