Autoryzowany Serwis BOSCH
specjalizujący się w obsłudze
marki SUZUKI

Dlaczego Klienci wybierają Serwis SUZUKI Labijak?

Przez wiele lat współpracowaliśmy z marką SUZUKI jako jej Autoryzowany Dealer oraz Autoryzowany Serwis Suzuki. W tym okresie nasi mechanicy i doradcy uczestniczyli w wielu szkoleniach organizowanych przez markę i poznali wszystkie zagadnienia związane z obsługą serwisową pojazdów Suzuki. 

Jako autoryzowany serwis BOSCH posiadamy dostęp do dokumentacji serwisowej pojazdów wszystkich marek, dzięki czemu masz pewność, że obsługa twojego auta odbywa się dokładnie według takich samych wytycznych, jak w serwisie autoryzowanym. Co więcej – przeglądy okresowe (nawet w okresie gwarancyjnym) wykonywane w naszym serwisie przebiegają zgodnie ze standardami marki i nie mogą być podstawą do kwestionowania warunków gwarancji producenta.

BOSCH jest producentem wielu podzespołów na tzw. pierwszy montaż, czyli wykorzystywanych na linii montażowej pojazdów danego producenta. Części dostarczane przez nasz serwis są więc często dokładnie tymi samymi częściami co oryginały, tylko w innym pudełku. U nas to Klient decyduje, jakie części i podzespoły używane są do naprawy jego pojazdu.

Działamy w branży motoryzacyjnej od 1954 roku. Przez ten okres dziesiątki tysięcy klientów doceniło naszą jakość obsługi. Serdecznie zapraszamy.

KONTAKT

Zapraszamy do naszego serwisu:

61-424 Poznań
ul. Nizinna 21

Informujemy, że firma Labijak Auto Lama nie jest w żaden sposób powiązana z firmą SUZUKI, nie jest jej dealerem ani autoryzowanym serwisem. Jeżeli na jakimkolwiek dokumencie dostępnym na tej stronie widnieje nazwa marki Suzuki lub jej logo, to ma to charakter czysto informacyjny, gdyż nasz serwis świadczy usługi napraw pojazdów tej marki.