Bosch Serwis Nizinna

LABIJAK AUTO LAMA

Autoryzowany Serwis BOSCH
niezależny serwis samochodów marki HYUNDAI

Szukasz dobrego serwisu HYUNDAI w Poznaniu?

Marka LABIJAK związana jest z branżą motoryzacyjną już do lat 50-tych ubiegłego stulecia – produkując m.in. podzespoły do legendy polskiej motoryzacji – samochodu Warszawa.

Przez ostatnie 20 lat współpracowaliśmy wieloma koncernami motoryzacyjnymi. Obecnie jesteśmy Autoryzowanym Serwisem marki Citroen oraz Serwisem BOSCH specjalizującym się w naprawach pojazdów Hyundai i Suzuki. Jako serwis BOSCH posiadamy dostęp do dokumentacji serwisowej, co umożliwia nam wykonywanie napraw zgodnie z wytycznymi producenta. Dziesiątki tysięcy klientów doceniło już naszą fachowość i rzetelność.

FACHOWO

Przez wiele lat działaliśmy jako Autoryzowany Dealer HYUNDAI oraz Autoryzowany Serwis HYUNDAI. W 2017 roku zakończyliśmy współpracę z marką HYUNDAI, kontynuując obsługę pojazdów tej marki jako serwis niezależny. Nasi doradcy i mechanicy uczestniczyli w szkoleniach marki poznając dokładnie technologię napraw. Przeglądy wykonywane przez nasz serwis wykonywane są zgodnie z technologią producenta, przez co nie powodują one utraty gwarancji.

OSZCZĘDNIE

Utrzymywanie autoryzacji serwisowej wiąże się z koniecznością ponoszenia wielu dodatkowych kosztów.
Działając jako serwis niezależny możemy zaproponować klientom stawkę za roboczogodzinę niższą aż o 30%. Dodatkowo dajemy klientowi wybór, czy do naprawy wykorzystane będą części oryginalne czy też zamienniki identyczne z oryginałem ale pochodzące bezpośrednio od producenta dostarczającego je na linię montażową auta.

Z NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ

Działamy jako Autoryzowany Serwis CITROEN i DS i zarówno nasi Doradcy jak i Mechanicy obsłużą Ciebie zgodnie z najwyższymi standardami ASO - bez względu na markę i wiek pojazdu.
Z nami nie ryzykujesz - Twoje auto będzie w dobrych rękach!

ADRES:

61-424 Poznań
ul. Nizinna 21

tel. ogólny: 61 830 20 04
tel. serwis: 61 8 303 975
kierownik serwisu: 601 836 832

Jak do nas trafić?

Nasz salon i serwis zlokalizowany jest w zachodniej części Poznania (Górczyn/Dębiec/Świerczewo). W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy. Niedaleko znajduje się galeria handlowa Panorama. W ciągu 10 minut można dojechać do Targów Poznańskich i Dworca Centralnego.

Informujemy, że firma Labijak Auto Lama nie jest w żaden sposób powiązana z firmą HYUNDAI, nie jest jej dealerem ani autoryzowanym serwisem. Jeżeli na jakimkolwiek dokumencie dostępnym na tej stronie widnieje nazwa marki Hyundai lub jej logo, to ma to charakter czysto informacyjny, gdyż nasz serwis świadczy usługi napraw pojazdów tej marki.