Zmieniamy się dla Państwa

Obecnie nasze obiekty w Poznaniu przy ul. Nizinnej oraz w Złotnikach przechodzą modernizację.

Tymczasem w sprawach serwisu i części zamiennych zapraszamy na ul. Opłotki 15.
tel. 61 890 06 00

Za wszelkie niedogodności przepraszamy
i zapraszamy wkrótce.

AUTORYZOWANY SERWIS CITROËN

Co oznacza określenie „samochód serwisowany w ASO”?

Dla właścicieli samochodów to pewność, naprawy ich aut są dokonywane przez wyszkolonych fachowców, za pomocą specjalistycznych narzędzi i sprzętu diagnostycznego producenta. Dla tych, którzy myślą o sprzedaży swojego auta to możliwość uzyskania korzystniejszej ceny. Według badania przeprowadzonego przez serwis otomoto.pl samochód serwisowany w ASO osiągał średnio o 17% wyższą cenę sprzedaży.

AKTUALNA PROMOCJA

Mamy coś specjalnego dla wszystkich miłośników wiosennych podróży! Przed wyjazdem proponujemy między innymi zakupić wiosenne akcesoria, sprawdzić stan techniczny samochodu lub wymienić filtry przeciwpyłkowe. Wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach promocyjnych. Zapraszamy do serwisów! Oferta obowiązuje od 03.04.2018 do 31.05.2018.

PRZEGLĄDY OKRESOWE

Przegląd okresowy w ASO CITROEN to niezawodność, bezpieczeństwo i gwarancja producenta. Nasi wykwalifikowani eksperci techniczni dzięki wykorzystaniu oryginalnego diagnoskopu będą mogli odczytać informacje dotyczące Państwa pojazdu.
Kontrole i przeglądy są podstawą prawidłowego funkcjonowania samochodu. Aby utrzymać ochronę gwarancyjną należu wykonywać je zgodnie z częstotliwością zalecaną przez producenta.
Częstotliwość serwisowania zależy również od warunków eksploatacji i stylu jazdy. Jeżeli korzystasz z samochodu głównie w mieście, na krótkich odcinkach, często wyłączając silnik i przy zanieczyszczonym powietrzu, wówczas zalecamy zwiększenie częstotliwości przeglądów.

Z wiekiem Twój samochód może wymagać coraz większej ilości napraw. Zła jakość dróg, eksploatacja w ciężkich warunkach czy też zwykłe zużycie elementów spowodują, że coraz częściej trzeba odwiedzać serwis. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom marka Citroen stworzyła program, w którym RABAT ROŚNIE Z WIEKIEM.

Serwisując samochód w wieku powyżej 6 lat otrzymasz aż 15% rabatu na części i aż 20% rabatu na robociznę. Oszczędności mogą być jeszcze wyższe, jeżeli zdecydujesz się użyć do naprawy części zamienne z gamy Eurorepar lub regenerowane oryginały.

Zadzwoń do naszych Doradców, a pomogą Ci oni znaleźć ekonomiczne rozwiązanie, które może okazać się dużo tańsze niż naprawa w warsztacie nieautoryzowanym.

Więcej szczegółów na temat Oferty Wieku znajdziesz w poniższej ulotce:

NAPRAWY BLACHARSKIE I LAKIERNICZE

Czy wiesz, że elementy blacharskie objęte są aż 12-letnią gwarancją? W tym okresie należy jednak pamiętać o regularnych przeglądach nadwozia w ASO. Warto też zwrócić uwagę, by wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze odbywały się w autoryzowanym serwisie. Obecnie wielu ubezpieczycieli szuka oszczędności kierując klientów na likwidację szkód komunikacyjnych do warsztatów nieautoryzowanych, co może naraża ich na ryzyko utraty gwarancji.
Wszystkie naprawy w naszych serwisach wykonywane są z wykorzystaniem lakierów wskazanych markę CITROEN, dzięki czemu lakierowane elementy zawsze mają idealnie dobrany kolor.

Twój samochód został unieruchomiony w wyniku awarii(3) (4), przebicia opony, zgubienia czy kradzieży kluczyków, braku albo zatankowania nieodpowiedniego paliwa lub uległ wypadkowi?

Nie martw się. Nigdy nie jesteś sam.

Program AWARIA – WYPADEK CITROËN ASSISTANCE to bezpłatna opieka Assistance. Szczegóły programu w poniższej ulotce:

 • Jeśli Twój CITROËN ma nie więcej niż osiem lat(1), w razie awarii(3)(4) lub wypadku drogowego jest objęty bezpłatną opieką Assistance(2).
 • Program obowiązuje na terenie całego kraju, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, niezależnie od przebiegu samochodu.
 • Nie ma konieczności podpisywania dodatkowego kontraktu.
 • Nasi specjaliści naprawią lub odholują Twój samochód do najbliższego, uczestniczącego w programie, autoryzowanego serwisu Citroëna.
 • W ramach programu oferujemy samochód zastępczy BEZPŁATNIE(5)

KONTAKT

Autoryzowany Serwis CITROËN Poznań-Górczyn

61-424 Poznań
ul. Nizinna 21

Autoryzowany Serwis CITROËN Poznań-Złotniki

62-002 Suchy Las
Złotniki, ul. Obornicka 4

Doradcy Klienta w ASO CITROËN Poznań - Suchy Las:

Doradcy Klienta w ASO CITROËN Poznań - Górczyn:

Godziny otwarcia naszych serwisów:

poniedziałek - piątek:  8:00 - 18:00
sobota:   9:00 - 14:00

  Czeka na Ciebie:
 • świeżo mielona kawa
 • telewizja satelitarna
 • codzienna prasa
 • darmowe WiFi
 • najlepsza obsługa